2016/2017 Névsor

Név
Szül. idő
Poszt
Másodedző
Kapusedző
Szakmai vezető
Technikai vezető
1973.11.30.
Gyúró
1994.09.05.
Szélső
1996.05.20.
Kapus
1974.09.27.
Beálló
1980.11.24.
Átlövő
1996.11.23.
Átlövő
1984.06.02.
Szélső
1982.01.16.
Beálló
1995.08.01.
Irányító- Szélső
1984.04.17.
Beálló
1991.05.10.
Átlövő
1995.07.05.
Átlövő-Irányító
1995.07.29.
Átlövő
1980.01.12.
Szélső
1985.01.11.
Átlövő
1991.11.28.
Kapus
1995.10.18.
Szélső
1993.08.23.
Kapus
1993.10.14.
Szélső