2017-2018 Ifjúsági Névsor

Név
Szül. idő
Poszt
Vezetőedző
1999.08.16.
Beálló
2000.05.18.
Irányító
1999.08.13.
Balszélső
1999.04.17.
Átlövő-szélső
1999.08.27.
Irányító
1999.12.30.
Beálló
1999.10.10.
Jobbszélső
2000.04.29.
Jobbszélső
1998.01.15.
Balszélső
1999.07.24.
Jobbátlövő
1999.02.10.
Kapus
1999.04.16.
Irányító-Átlövő
2000.03.22.
Balszélső
Pádár Bence
1999.05.01.
Beálló
1999.05.06.
Átlövő
2001.01.27.
Beálló
1999.08.04.
Balátlövő
1999.02.27.
Kapus
1999.05.09.
Átlövő
1999.01.21.
Átlövő
2001.05.19.
Kapus
1999.12.15.
Irányító