2017/2018 Névsor

Név
Szül. idő
Poszt
Vezetőedző
Kapusedző
Szakmai vezető
Technikai vezető
1973.11.30.
Gyúró
1994.09.05.
Szélső
1996.05.20.
Kapus
1980.11.24.
Átlövő
1986.08.03.
Balátlövő
1996.10.12.
Balszélső
1996.11.23.
Jobbátlövő
1982.01.16.
Beálló
1995.08.01.
Irányító-Átlövő
1994.12.15.
Jobbátlövő
1984.04.17.
Beálló
1995.07.05.
Átlövő-Irányító
1996.12.11.
Beálló
1995.05.19.
Beálló
1996.07.02.
Jobbszélső
1985.01.11.
Átlővő
1991.11.28.
Kapus
1985.03.14.
Jobbátlövő
1995.10.18.
Jobbszélső
1993.08.23.
Kapus
1993.10.14.
Balszélső