2017-2018 Serdülő Névsor

Név
Szül. idő
Vezetőedző
2001.05.19.
2002.11.09.
2002.09.09.
2001.03.09.
2001.12.27.
2002.01.23.
2002.08.06.
2001.12.05.
2001.08.30.
2002.07.10.
2002.09.01.
2002.05.28.
2001.08.26.
2002.10.02.
2001.07.23.
2001.10.11.
2002.12.28.