Október első napján Budaörsre látogatott U14-es csapatunk.

Perényi Zoltán a csapat edzője értékelte a fiúk 2 meccsét:
Hazai csapat ellen jól kezdtünk. Bátran, felszabadultan, jó tempóban kézilabdáztunk. Ez 25 percig kitartott, utána viszont kissé érthetetlen módon teljesen szétestünk. 10-0 -ás szakasszal nagy arányú vereséget szenvedtünk. Sokszor egyénileg erőlködtünk, keveset járattuk a labdát és megnőtt a technikai hibák száma amiből könnyű gólokat kaptunk. Sajnálom, mert szorosabb eredményt is elérhettünk volna.

A második meccsen Komlóval mérkőztünk. Itt az első félidőben 9 gólos hátrányba kerültünk, amit nem sikerült ledolgozunk. Rossz felfogásban játszottunk 40 percen keresztül. Nem mertünk vállalkozni, egymásra vártunk. Támadójátékunk gyenge, álló és lassú volt. Erőlködtünk végig, labda nélkül nagyon keveset mozogtunk. Próbáltunk közelebb férkőzni, egyszer 4 gólra sikerült is, de sajnos a végére 8 gólos különbség maradt. Tisztességes küzdöttünk, de ez kevés. Bátrabban, nagyobb figyelemmel kell kézilabdáznunk.
2 hét múlva ezen mindenképpen szeretnénk javítani!!
CYEB BUDAKALÁSZ- BUDAÖRS KSE
11-24 (7-11)
Sápy M., Báródi M., Berényi B.1, Jenei Á., Tóth G., Witmann G.1, Zanati Á. 3, Szőcs B. 1, Mellák B. 3, Szepesi G., Dombai L. 1, Percze P., Patócs V. 1.
KOMLÓ SPORT KC- CYEB BUDAKALÁSZ
28-20 (18-9)

Sápy M., Báródi M., Berényi B.2, Jenei Á., Tóth G.1, Witmann G., Zanati Á. 7, Szőcs B., Mellák B. 6, Szepesi G.3, Dombai L., Percze P., Patócs V. 2.