Gödöllőn járt az U12-es csapatunk

A hazai csapat ellen, az eddigi eredmények alapján, könnyű mérkőzésre számítottunk. Sajnos nem így lett. Nehezen vettük fel a mérkőzés ritmusát, így az első 10 percben végig futnunk kellett az eredmény után. A kötelező sorcsere után főleg remek beállós játékunknak köszönhetően sikerült több gólos előnyt szereznünk a szünetre. A második játékrészben se lett sokkal jobb a játékunk, de a félidőben megszerzett eredményünket sikerült megtartanunk. Végül győztünk, de elég nyögve-nyelősen…

A második mérkőzésen a csoport legerősebb csapata ellen, a Veresegyház ellen játszottunk. Tudtuk, hogy nem mi vagyunk a mérkőzés esélyesei, ez a múltkori 18 gólos vereség után egyértelmű volt.

Sajnos fizikálisan közelében sem vagyunk két legjobb játékosuknak. (most ketten 26 gólt lőttek nekünk…) Így apró feladatokat tűztünk ki erre a mérkőzésre. Az első 10 percben a legerősebb sorunkkal próbáltuk felvenni a versenyt, és eléggé partiban is voltunk. Szép gólokat lőttünk, sajnos a védekezésünk nem volt elég kemény. De abszolút elfogadhatóan játszottunk. De mivel kötelező sorcsere volt, így a második 10 percben nagy különbség alakult ki. A második félidőben ismét partnerei voltunk az ellenfélnek, így ebben a játékrészben csupán 3 góllal kaptunk ki. A nagyarányú vereség abszolút az én kísérletezésemnek volt köszönhető, de így legalább bíztató dolgokat láthattunk, és nem vallottunk szégyent!

Ezen a napon a vereség után jobban megdicsértem a fiúkat, mint a győztes mérkőzés végén!

Csapat tagjai: Bagi Bence, Bogdán Igor, Cszuppon Botond, Drenkó Mátyás, Dudás Boldizsár, Elsik László, Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Jobbágy Szabolcs, Kiss Máté, Méri Levente, Szigethi Olivér, Vida Dominik

Eredmények:

CYEB-Budakalász-Főnix ISE 29:22 (16:10)

Gólszerzők: Drenkó Mátyás, Fejérdy Samu 6-6, Czuppon Botond 5, Elsik László, Vida Dominik 3-3, Hajdu Balász, Kiss Máté, Szigethi Olivér 2-2

Veresegyház VSK-CYEB-Budakalász 37:20 (21:7)

Gólszerzők: Drenkó Mátyás 5, Fejérdy Samu 4, Czuppon Botond, Hadjdu Balázs 3-3, Elsik Lászó, Vida Dominik 2-2, Kiss Máté 1