Felnőtt névsor

Név
Szül. idő
Poszt
Vezetőedző
Másodedző
Kapusedző
Szakmai vezető
Technikai vezető
1973.11.30.
Átlövő
1994.10.25.
Szélső
1996.09.20.
Beálló
1974.09.27.
Beálló
1980.11.24.
Átlövő
1975.04.14.
Szélső
1996.11.23.
Átlövő
1982.01.16.
Beálló
1995.08.01.
Irányító- Szélső
1995.07.12.
Irányító-Átlövő
1985.05.20.
Szélső
1985.01.11.
Átlövő
1990.05.02.
Irányító- Átlövő
1995.10.18.
Szélső
1996.09.28.
Kapus
1993.08.23.
Kapus
1996.03.30.
Átlövő
1993.10.14.
Szélső
1995.07.12.
Irányító-Átlövő
Frischt Ádám
1997.04.10.
Átlövő
Jován Bence
1997. 04. 30.
Kapus
Kovács Máté
1998.01.15.
Szélső
Pellei Vince
1997.12.10.
Átlövő

DSCN4983