Serdülő csapatunk hazai pályán fogadta a listavezető Balatonfüred csapatát.

Kántor Gábor  így értékelte a mérkőzést: A bajnoki címre törő ellenféllel szemben megpróbáltunk taktikusan végig vinni a mérkőzés menetét.

Az első félidőben sikerült is az előre megbeszélteket tartani, a sok mozgásból kialakított helyzeteket szélre vagy beállóba szerettük volna megoldani. Tanulva az előző mérkőzésekből a belső magas védőket akartuk elkerülni. A játék jól sikerült csak a helyzetkihasználás nem volt megfelelő .A második félidőben kiütközött az előző nap ifi mérkőzésen játszók fizikai visszaesése és sajnos sérülés és más okok miatt hiányzók nélkül a belső posztokon nem tudtunk cserélni. A játékunkkal továbbra sem volt probléma. A helyzetkihasználás viszont ezáltal még rosszabb volt, sajnos visszatérő gond a ziccerek és hétméteresek kihasználása. Az idézőjeles második sornak fel kell zárkózni, hogy a több fronton játszókat néha mentesíteni tudjuk. Ez számokban azt jelenti hogy az utolsó hat percben cserélni kellett és ezt az időszakot 6-1 re vesztettük el.

Úgy gondolom hogy ennek ellenére az előző fél évhez képest nagyon sokat fejlődtünk és tanultunk.