Tatabánya elleni edzőmérkőzés

Kedden újabb edzőmérkőzés várt felnőtt csapatunkra, amiről Horváth Attila nyilatkozott:
A Tatabánya ellen játszottunk, aki az előző NBI-es bajnokságban 3. helyezést ért el. Jó felmérő volt számunkra. Sokkal gyorsabb játékot játszottak, mint az eddigi partnereink. Az első félidőben teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a hazai csapatnak. A félidő 12:10 lett a javukra. A második félidőben ziccereket hibáztunk, amit könyörtelenül kihasznált a válogatottal teletűzdelt Tatabánya. Az egész mérkőzésen jól védekeztünk és ki tudtuk dolgozni a helyzeteinket, csak a befejezéssel akadt némi gondunk. Küzdésből jelesre vizsgáztunk, ha kicsit pontosabbak vagyunk szorosabb is lehetett volna a végeredmény. Gratulálok a csapatnak!