U12-es csapatunk felkészülési tornán járt.

U12 felkészülési torna

A helyi csapat meghívásának eleget téve Százhalombattára utazott az U12-es csapatunk, hogy részt vegyen egy 4 csapatos tornán.

Sajnos rossz előjelekkel készülhettünk, hiszen több játékosunk is betegség illetve sérülés miatt nem tarthatott velünk.

Ennek ellenére az első mérkőzésen nagyon lendületes, okos játékot bemutatva sikerült győzelmet aratnunk a Vecsés ellen. A második félidő elején volt támadásban egy kis hullámvölgyünk, amit viszont remek védekezéssel kompenzáltunk, így, megérdemelt győzelmet arattunk.

A második mérkőzésen a hazai csapat ellen játszottunk. Az elején itt is jól kezdtünk, vezettünk is, de az első félidő közepe táján kissé megtorpantunk. Megijedtünk, és mind támadásban, mind védekezésben sokat hibáztunk. Ebben a periódusban rossz felfogásban kézilabdáztunk, nem is volt nagyon küzdés a részünkről. A félidőben sikerült rendet tenni a fejekben, a második játékrészben felvettük a kesztyűt, mind védekezésben, mind támadásban feljavultunk, de így csak a tisztes vereséghez volt elegendő.

Az utolsó mérkőzésen az addig két vereséget begyűjtő Budaörs ellen játszottunk. Picit belefásultunk a mérkőzésbe, úgy gondoltuk, hogy félgőzzel is nyerni fogunk, így viszont egy küzdelmes, izzadságszagú mérkőzés kerekedett ki belőle, amiben végül egy góllal sikerült győznünk.

Összességében reális eredmény a megszerzett 2. hely. A legutóbbi mérkőzéseinkhez képest sokkal jobb képet festettünk magunkról, így bizakodva várhatjuk a tavaszi szezont – nyilatkozta Szádeczky-Kardoss Csaba, vezetőedző.

Csapat tagjai: Bogdán Igor, Dudás Boldizsár, Czuppon Botond Elsik László, Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Kiss Máté, Méri Levente, Szigethi Olivér, Vida Dominik

Eredmények:

Vecsés-Budakalász 13:18 (8:11)

Gólszerzők: Kiss Máté 7, Fejérdy Samu 5, Czuppon Botond 3, Hajdu Balázs, Szigethi Olivér, Vida Dominik 1-1,

Budakalász-Százhalombatta 16:24 (7:11)

Gólszerzők: Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Czuppon Botond 4-4, Kiss Máté, Vida Dominik 2-2

Budakalász –Budaörs 17:16 (8:8)

Gólszerzők: Fejérdy Samu 6, Czuppon Bototnd 4, Hajdu Balázs 3, Vida Dominik 2, Szigethi Olivér, Kiss Máté 1-1