Férfi U22 névsor

Név
Szül. idő
Poszt
Edző
Roberto Garcia Parrondo
Edző
Kapusedző
1996.11.29.
Átlövő
1997.04.08.
Irányító
1999.04.17.
Átlövő
1997.04.10.
Átlövő
1996.11.23.
Átlövő
1997.04.30.
Kapus
1998.01.15.
Szélső
1997.10.09.
Szélső
1997.02.17.
Irányító
1997.02.05.
Átlövő
1997.12.10.
Átlövő, Szélső
1997.16.20.
Szélső
1996.09.29.
Kapus
Szélső
1999.07.24.
Átlövő
1999.12.30.
Beálló
1999.08.04.
Átlövő