11 gólos vereség hazai pályán a Veszprém ellen.

BUDAKALÁSZ KZRT – TELEKOM VESZPRÉM
27-38 (12-17)
BUDAKALÁSZ: BOROS – Maracskó 2, PERISIC 6, Radnic, ROTIM 5, KONCZ 5(1), Holpert
Csere: Váczi (kapus), Tyiskov 2, Prokop, Nagy, KISS 3, Fórizs 3, Ceranic 1, Dávid, Varjú
Edző: Csoknyai István
Veszprém: Cupara – SHISHKAREV 6, Tonnesen 1, MAHE 9(3), Nillson 3, Markussen 4, Manaskov 1
Csere: CORALLES (kapus) – Yahia 4, Moraes 3, Ligetvári, Blagotinsek 1, Nenadic 2, Maqueda 4
Edző: David Davis
Az eredmény alakulása. 3.perc: 3-1. 10. perc: 7-4. 16. p.: 8-8. 22. p.: 11-12. 28.p.: 12-15.
33. p.: 12–20. 38.p.: 16-26. 48.p.: 20-29. 55. p.: 25-34.
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 5/3
MESTERMÉRLEG
Csoknyai István: – Korrekt jó játékot játszott a Veszprém. Dicséretet érdemel a csapatom is, hiszen az első félidő első húsz percében nagyon feszesen, jól játszottunk. Az első játékrész végén és a második félidő elején kidomborodott a két csapat közötti játék tudásbeli különbség. A végjátékban a fiatalok jól teljesítettek, szép megoldásokat alkalmaztak, pedig a Veszprém nagy tempót diktált
David Davis: – Nehéz volt a mai mérkőzés, hiszen a Bajnokok Ligája meccs után 48 órán belül kellett újra játszanunk. A csapat jó volt, a játékosok jól teljesítettek, a mai nap jó volt arra, hogy kicsit feledtesse a csütörtöki kudarcot.