Befejeződtek a szivacskézilabda bajnokságok-remekül teljesítettünk!

image-b80cb7e48c52d2ff6f216811a2ab693a29c2e5f1719086f5e80b0121f648854f-V

Az eddig veretlen U8-as csapatunk az utolsó fordulóban Gyömrőre utazott. A 3 mérkőzés alatt megmutattuk az összes arcunkat.

Az első mérkőzésen a Cegléd ellen, álmosan, gyengén játszottunk, csupán a második félidei játékunknak köszönhetően nyertünk (a Cegléd csapatának nem volt sportorvosija, így nincs hivatalosan végeredmény, de döntetlen volt a félidőben, és 8 góllal nyertünk)

A második mérkőzésen a szintén veretlen Gyömrő ellen játszottunk, ahol a tét az volt, hogy melyik csapat marad 100%-os! Felnőttünk a feladathoz, és lehengerlő játékkal, esélyt sem adva az ellenfélnek sima győzelmet arattunk.

A harmadik mérkőzés szorosan alakult, de hatalmas küzdelemben, végig harcolva, sikerült magunk javára fordítani az eredményt, és a bajnokság legszorosabb meccsével zárni a szezont.

Csapat tagjai: Bagi Bence, Bognár Igor, Czotter Benedek, Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Királcsik Kornél, Kiss Máté, Seres Botond, Várhelyi Bence

Eredmények:

Farksavár DSE-Ceglédi KKSE

10:0

Gyömrő VSK-Farkasvár DSE

18:28 (6:13)

Góllövők: Hajdu Balázs 12, Fejérdy Samu 7, Kiss Máté 5, Czotter Benedek 3, Várhelyi Bence 1,

Farkasvár DSE-Pilisvörösvári TKSK „B”

24:22 (11:12)

Góllövők: Hajdu Balázs 10, Fejérdy Samu 6, Czotter Benedek 4, Kiss Máté 3, Bagi Bence 1

0

U9-es csapatunk Budaörsön vívta utolsó mérkőzéseit. Mindkét meccset magabiztosan nyert meg, így nagyon szép eredmény sort hagyott maga után (7 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség).

Az első mérkőzésen remek védekezés jó kapus teljesítménnyel párosult, így sikerült győzedelmeskedni. A második mérkőzés kicsit álmoskásra sikeredett, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Több kívülálló is nagyon dicsérte a játékosainkat, főleg a technikai tudásunkra, illetve az intelligens játékunkra lehetünk büszkék!

Ezúton is köszönöm Hajdu-Hegyi Timinek , hogy távollétemben is sikeresen helyettesített, picit irigykedem, mert velem csak döntetlent játszottunk a TREFF ellen…:)

Csapat tagjai: Buttyán Botond, Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Kiss Máté, Kis Tamás, Poják Roland, Trapp Dominik, Vida Dominik

Eredmények:

Farksavár DSE –TREFF 07 SE

30:20 (15:11)

Góllövők: Fejérdy Samu, Hajdu Balázs 10-10, Buttyán Botond 4, Trapp Dominik 3, Kiss Máté 2, Poják Roland 1