Bravúr az U12-es csapattól!

Szádeczky-Kardoss Csaba az U12-esek edzője számolt be a legutóbbi U12-es fordulóról: Törökbálintra utazott ismét az U12-es csapatunk, azzal a szándékkal, hogy egy kisebb meglepetést szerezzen.

Az első mérkőzésen a jóval erősebb Százhalombatta ellen játszottunk. Sajnos a játékunkon látszott, hogy elhittük, hogy esélyünk sincs. Pedig ha a mérkőzés elején picit jobban koncentrálunk, akkor sokkal szorosabb mérkőzést játszhattunk volna.

El kell ismerni, ha sokkal jobb az ellenfél! Nem is a vereség tényével volt a gond, hanem a hozzá állással, és a küzdeni akarás hiányával. Szerencsére ennek nyoma se volt a második mérkőzésen.

A második meccsen az ellen a TREFF ellen küzdöttünk, aki legutóbb 9 góllal győzött le minket. Próbáltam kicsit felébreszteni a fiúkat, és elhitetni velük, hogy van győzelmi esélyünk. Szerencsére hittek nekem. Végig szoros volt az első félidő, amelyben csupán két góllal vezetett az ellenfél. A második húsz percben parádés védekezésünknek köszönhetően csupán 3 gólt engedtünk az ellenfélnek, így sikerült 5 góllal nyernünk. Ezzel egy kisebb bravúrt hajtottunk végre.

Remélem az erősebb csapatok ellen is mutatunk majd hasonlóan lelkes játékot, és akkor a vereséget is megbocsátjuk.

Gratulálok a csapatnak! Hajrá Budakalász!

Csapat tagjai: Drenkó Mátyás, Percze Patrik, Hevér Levente, Dombai Levente, Kis Tamás, Tóth Gergely, Spuriga Norbert, Szigethi Olivér, Vida Dominik, Nyikonyuk Gergő, Czuppon Botond, Sápy Márton

Eredmények:

CYEB-Budakalász FKC U12-Százhalombattai VUK

9:26 (5:12)

Gólszerzők: Tóth Gergely 3, Hevér Levente 2, Drenkó Mátyás, Nyikonyuk Gergő, Czuppon Botond, Sápy Márton 1-1

TREFF 07 SE-CYEB-Budakalász FKC U12

14:19 (11:9)

Gólszerzők: Hevér Levente 7, Drenkó Mátyás, Tóth Gergely 4-4, Dombai Levente, Czuppon Botond 2-2,