Bravúros győzelem az U14-es csapattól

Hazai pályán rendeztük az U14-es bajnokság alsóházának utolsó előtti fordulóját.

Az első mérkőzésen a gyengébb játékerőt képviselő Diósd ellen egy picit lassan rázódtunk játékba, de a mérkőzés összképe alapján nem volt miért izgulnunk.

A második mérkőzéstől tartottunk eléggé, hiszen az elég erős Csömör csapatával játszottunk. Eddigi két ellenünk megvívott mérkőzésükön először 9 másodszor meg 14 góllal múltak felül minket… Ennek a mérkőzésnek az eleje is az ő fölényüket mutatta, elég könnyedén szereztek 3 gólos előnyt. Viszont sikerült felébrednünk, így hamar felzárkóztunk, és a szünetre nyitottá tettük a mérkőzés végkimenetelét. A második félidőben még hatékonyabb lett az addig se rossz védekezésünk, és eredményes támadójátékunknak köszönhetően a 10. percben megfordítottuk az állást. Az utolsó 10 percben felváltva estek a gólok, így sikerült nagy küzdelem árán begyűjteni a két pontot! Csak gratulálni tudok a srácoknak, mert az idei szezon legjobb játékát nyújtva érték el ezt a szép győzelmet!

A 3 mérkőzésen a duplázó és az első mérkőzésen vereséget szenvedő, így kissé fáradt, kedvtelen, és csalódott Pilisvörösvár csapatával játszottunk. Mi a Csömör elleni meccs lendületét hoztuk magunkkal, így nem volt kérdés, ki fog nyerni. A második félidőben egy 4 perces rövidzárlatot leszámítva (13 gólról 9-re jött fel az ellenfél) végig fegyelmezetten játszottunk.

Egyetlen mérkőzés maradt az idei szezonból a számunkra, remélem azt is hasonló lelkesedéssel játszva sikerül megnyerni! Gratulálok a fiúknak a hétvégi teljesítményhez! Szép munka volt!

Szádeczky-Kardoss Csaba, vezetőedző

Csapat tagjai: Makkai Patrik, Horváth Balázs, Schwáb Olivér, Osoha Gyula, Bondár Botond, Lévai Olivér, Osoha Áron, Papp András, Szlávik Péter, Hevér Dávid, Vhrovina Dominik, Tárkányi András

Eredmények:

Szentendrei KC-Diósdi DSE
31:15 (14:7)

Góllövők: Makkai Patrik 8, Tárkányi András 6, Papp András 5, Hevér Dávid 4, Osoha Áron 3, Bondár Botond 2, Schwáb Olivér, Osoha Gyula,Vhrovina Dominik 1-1,

Csömöri KSK-Szentendrei KC
20:22 (11:9)

Góllövők: Makkai Patrik 12, Hevér Dávid 7, Horváth Balázs, Osoha Gyula, Osoha Áron 1-1,

Pilisvörösvár TKSK-Szentendrei KC
24:34 (9:16)

Góllövők: Hevér Dávid 11, Makkai Patrik 8, Papp András 5, Osoha Áron 3, Tárkányi András, Horváth Balázs 2-2, Schwáb Olivér, Osoha Gyula, Bondár Botond 1-1