Fájó vereség hazai pályán a Ferencvárostól.

BUDAKALÁSZ KZRT – FERENCVÁROSI TC
21-33 (11-16)
BUDAKALÁSZ: Váczi – Varjú 1, Perisic 5(3), Radnic 3, Rotim 3, Koncz 1, Holpert 3, Boros (kapus), Tyiskov, Prokop 3, Nagy 2(1), Kiss, Fórizs, Ceranic, Dávid, Maracskó
Edző: Csoknyai István
FERENCVÁROS: ZERNOVIC – Bujdosó 5(3), ÓNODI JÁNOSKÚTI 7(3), Bognár 1, Füzi 1, Nagy 3, Kovacsics 4, Győri K. (kapus) – Schuch 1, Scháffer, Imre, Pordán 3, Andelic 2, Karai 1, PRAINER 5, MIKITA
Edző: Horváth Attila
Budakalász, zárt kapu. V.: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Az eredmény alakulása. 3.perc: 4-0. 9. perc: 4-4. 16. p.: 6-8. 26. p.: 10-13. 30.p.: 11-16.
36. p.: 16–16. 40.p.: 17-20. 48. p.: 18-25. 55 p.: 20-30.
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 6/6
MESTERMÉRLEG
Csoknyai István: – Mindkét félidőt jól kezdtük, pedig ez nem jellemző ránk. Jó védekezéssel kerültünk szembe, felállt fal ellen nem sikerültek a támadásaink és a kapusuk is jól védett. A kreatív támadójátékunk és a védekezésünk sem működött ma, nagyon könnyű gólokat lőtt az ellenfél. Nagyon korrekt, jó játékot játszott a Ferencváros.
Horváth Attila: – Többször is meg kellett nyernünk ezt a mérkőzést. Annak örülök, hogy fel tudtunk állni és a saját játékunkat játszani, de annak nem, ahogy mind a kétszer kijöttünk az öltözőből. Be tudtuk tartani azokat az utasításokat, amiket a videózás alkalmával megbeszéltünk. A góllövő lista első két helyezettjét semlegesíteni tudtuk, ami a jó védekezésünknek köszönhető. Értékes két pontot viszünk haza.