Gödöllőn kezdte meg a „rájátszás” küzdelmeit az U12-es csapatunk!

U12 középház 1. forduló

“Az első mérkőzésen a Cegléd csapatával játszottunk, ahol remekül kezdtünk, így a szünetre jelentős előnyt szereztünk. Sajnos a 2. félidő elején bealudtunk, így végig kiélezett volt a küzdelem! A feljavuló védekezésünknek köszönhetően végül egy gólos győzelmet sikerült aratnunk.

A második mérkőzésen az erősebb Szigetszentmiklós csapatával játszottunk, ahol kb. 12 percig tartottuk a tempót az ellenféllel, de utána sajnos kiütközött a két csapat közti különbség.

Sajnos eléggé elfáradtunk, így egy komoly vereségbe futottunk bele. Reméljük a következő körben szorosabb mérkőzést tudunk majd játszani ellenük.” – nyilatkozta Szádeczky- Kardoss Csaba, edző.

Csapat tagjai: Czuppon Botond, Dombai Levente, Drenkó Mátyás, Hevér Levente, Kis Tamás, Nyikonyuk Gergő, Percze Patrik, Sápy Márton, Szigethi Olivér, Tóth Gergely, Spuriga Norbert, Vida Dominik

Eredmények:

CYEB-Budakalász FKC U12-Ceglédi KKSE

22:21 (14:9)

Gólszerzők: Hevér Levente 16, Drenkó Mátyás 4, Czuppon Botond, Szigethi Olivér 1-1