Kiélezett mérkőzésen egy gólos vereség.

BUDAKALÁSZ KZRT – HE-DO B. BRAUN GYÖNGYÖS

24-25 (13-12)

Csapat: Váczi – Varjú 1, PERISIC 10(3), Radnic 1, Rotim 3, Koncz 2, HOLPERT 5, BOROS (kapus), Tyiskov, PROKOP 2, Nagy, Kiss, Fórizs, Ceranic, Dávid, Vrhovina

Az eredmény alakulása. 7.perc: 3-3. 13. perc: 5-7. 22. p.: 10-10. 30.p.: 13-12. 33. p.: 15–12. 38.p.: 17-14. 42 p.: 17-18. 54. p.: 22-22.

MESTERMÉRLEG

Csoknyai István: – Negyvenöt percig uraltuk a mérkőzést, három góllal is vezettünk. Utána belehibáztunk, elfáradtunk, hiszen nagyon nagy nyomást gyakorolt ránk hatvan percig a Gyöngyös. Védekezésben nagyon nagy energiákat kellett mozgósítanunk és a hatos zónájuk feltörése is nehéz volt. Igazságos lett volna a döntetlen.

Konkoly Csaba: – Vesztett helyzetből is többször felállva sikerült bebizonyítanunk, hogy milyen csapat vagyunk. Számunkra mélyről jöttünk ki, úgyhogy ez most nagyon nagy érzelmi löketet ad a csapatnak a továbbiakra.