Perényi Zoltán értékelte U14-es csapatának mérkőzéseit!

Megkezdődöttek a 9-16.helyért rendezett fordulók az U14-es bajnokságban, csapatunk először Törökszentmiklósra látogatott.

Perényi Zoltán a fiúk vezetőedzője értékelte a lejátszott 2 mérkőzést: “A hazai csapattal találkoztunk először és szokás szerint rosszul kezdtük a mérkőzést. Igazából ezt a 40 percet teljesen átaludtuk. Nem sok ellenállást mutattunk, álló, gyámoltalan játékot nyújtottunk. Így nem volt kérdés a 2 pont sorsa. Számomra azért szomorú, mert ekkora különbség nincs a két csapat között és a korán kelésre ezt nem lehet fogni!!!

Következett a kecskeméti csapat. Teljesen más hozzáállással léptünk pályára. Nagy akarattal és időnként jó játékkal szoros mérkőzést játszottunk. Végig fej-fej mellett halad a két csapat. A 2. félidőben többször volt lehetőségünk 2 gólra is növelni előnyünket, de itt rendre hibáztunk fontos szituációkban. Így a végén mégis nekünk kellett egyenlítenünk egy időn túli hétméteressel. Kis szerencsével megnyerhettünk volna a mérkőzést! De sokkal jobban örültem a fiúk akaratának és küzdeni tudásának ,és hogy mindent megtettek a pályán!!”