Serdülő csapatunk február 8-án Veszprém Felsőörs csapatánál járt.

Kántor Gábort, a fiúk edzőjét kérdeztük csapata teljesítményéről:

Az őszi mérkőzésen súlyos vereséget szenvedtünk, így volt miért visszavágni. Nagyon jól kezdtünk rögtön az elején, ami meglepte az ellenfelet és negyed óra után időt kellett kérniük. Ezután védekezést váltottak ami egy nagyon ritka “3-3 -as” felállás volt, borzasztó agresszív, akár 15-16 méterre is kilépve ránk. Ez nagy mértékben megakasztotta a támadó játékunkat és ami a legrosszabb, nagyon sok labdát adtunk el. Így könnyű gólokat lőhetett az ellenfél és a második félidő közepére elfogyott az előnyünk. Ahogy lenni szokott ilyenkor, a fontos pillanatokban ziccereket hagytunk ki. Ezt már a fáradtság és a koncentráció hiánya okozta. Sajnáljuk, mert nagyon szerettünk volna nyerni, de ez most tényleg nem csak rajtunk múlt. A mérkőzés tanulsága, hogy többet kell együtt edzenünk a gyorsabb fejlődés és az összeszokottság eléréséhez.

Veszprém  KKFT – CYEB Budakalász

31 – 27 (17- 15 )

Gólszerzők: Bátori M.7,Nagy Á.6, Takács V.4,Tihanyi M.3 ,Králl R.2,Gonda D.2,Bihari M.2,Horváth Z.1