Serdülő csapatunk is vereséget szenvedett a hétvégén Komlón.

Február 17- én Komlón játszottunk.

A kálváriánk tovább folytatódott a héten.

Betegség, iskolai kirándulás, síelés, családi program miatt az egy két egészséges játékos mellé a kevésbé betegek tudtak pályára lépni. Ez sajnos mérkőzésen nagy hátrányt jelentett nekünk. Egy szoros első félidő után a második játékrész 8. percétől egy súlyos hullámvölgybe kerültünk. Ezt főleg a fizikai fáradtságból adódó sorozatos hibák jelezték. Ekkor egy 1-9 es rossz szakasza volt a mérkőzésnek.

Az eladott labdákból nagyon gyors gólokat kaptunk. A védekezésünk és főleg a visszarendeződésünk szinte értékelhetetlen volt. A kapuban sem tudtunk elégségeset nyújtani. Sajnos csere lehetőségünk sem volt. Nagyon szeretnénk kikerülni ezekből a helyzetekből és minél hamarabb visszaszerezni az erőnket és az önbizalmunkat. – nyilatkozta Kántor Gábor, vezetőedző.