Szádeczky-Kardoss Csaba továbbra is remekel a Farkasvár DSE U10-es csapatával.

Szádeczky-Kardoss Csaba edző értékelte a fiúk győzelmeit: “Az első mérkőzést a Diósd ellen játszottunk. Kicsit nehezen találtuk a mérkőzés ritmusát, védekezésben nagyon sokat hibáztunk, így hiába lőttünk sok gólt, nem sikerült leszakítani az ellenfelet. A szünetben sikerült rendezni a sorokat, ennek köszönhetően a védekezésünk helyre állt, így végül fölényes győzelmet sikerült aratnunk.

A második mérkőzésen az erős Szigetszentmiklós ellen játszottunk. Nagyon jó volt látni, hogy a srácok maximálisan betartották az öltözőben megbeszélt taktikát, mind védekezésben, mind támadásban, így egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk!

Nagyon jó mérkőzés volt, jól dolgoztak a srácok!”

Hajrá Farkasvár!

Csapat tagjai:

Vrhovina Benjámin, Bogdán Igor, Hajdu Balázs, Fejérdy Samu, Kiss Máté, Királycsik Kornél, Várhelyi Bence, Merész Gellért, Czotter Benedek, Bagi Bence, Kovács Boldizsár, Grósz Bence

Eredmények:

Farkasvár DSE-Diósdi DSE

24:10 (11:7)

Gólszerzők: Fejérdy S. 9, Kiss M. 7, Hajdu B. 6, Vrhovina B., Bagi B.1-1,

Szigetszentmiklósi KSK I.-Farkasvár DSE

14:24 (6:13)

Gólszerzők: Hajdu B. 10, Fejérdy S. 7, Kiss M., Merész G., 2-2, Várhelyi B., Kovács B., Czotter B., 1-1