U12-es forduló, hazai pályán.

Budakalászon láttuk vendégül az U12-es bajnokság középmezőnyének csapatait szombaton.

Az első mérkőzésen a csoport egyik legerősebb csapatával, az eddig veretlen Váccal játszottunk. Az első félidőben jó védekezésünknek köszönhetően csupán 3 gólos hátrányt szedtünk össze, ami látva a két csapat közti különbséget, hízelgő volt a számunkra. A második játékrészben is ügyesen játszottuk, az első pár percet leszámítva egyen rangú ellenfelei voltunk a Vác csapatának. Így teljesen elfogadható az 5 gólos vereség, ebből a játékból lehet építkezni.

A második mérkőzésen az eddig nyeretlen Gödöllő ellen játszottunk. Az első mérkőzéshez hasonlóan itt is elég jól védekeztünk, viszont rengeteget hibáztunk támadásban. Az egész mérkőzés során 5 hétméterest és legalább ennyi ziccert hagytunk ki. A második félidőben több ízben kiegyenlített az ellenfél, de szerencsére mindig sikerült egy újabb gólt szereznünk, így végül megnyertük a mérkőzést, de csakis saját magunknak köszönhetjük, hogy izgalmas lett a vége.

Összességében elmondható, hogy az első mérkőzésen jó játékkal kaptunk ki, míg a másodikon rossz játékkal nyertünk.

Gratulálok a fiúknak!” – nyilatkozta Szádeczky- Kardoss Csaba, vezetőedző.

Csapat tagjai: Steiner Dávid, Vida Dominik, Drenkó Mátyás, Jenei Ákos, Hevér Levente, Sápy Márton, Percze Patrik, Nyikonyuk Gergő, Tóth Gergely, Czuppon Botond, Szigethi Olivér, Trapp Dominik, Dombai Levente

Eredmények:

Váci KSE-CYEB Budakalász FKC

17:12 (9:6)

Gólszerzők: Hevér Levente 7, Tóth Gergely, Drenkó Mátyás 2-2, Steiner József 1,

CYEB Budakalász FKC-Gödöllői KC

14:12 (6:4)

Gólszerzők: Hevér Levente 10, Steiner Dávid, Jenei Ákos, Tóth Gergely, Czuppon Botond 1-1,