U12 Újabb forduló

Szádeczky-Kardoss Csaba az U12-es fiúk vezetőedzője nem túl bíztató előjelekkel indult neki az újabb megmérettetésnek. A mérkőzéseket megelőző estére, illetve az nap reggelre ketten is beteget jelentettek, így volt aki lázasan vállalta a játékot, hogy nehogy ismét pontot vonjanak le a csapattól.

Ennek tükrében, hogy alakult a mérkőzés?

Sz.-K. Csaba: Ennek is köszönhetően elég felforgatott, eddig még sose látott felállásban léptünk pályára az első mérkőzésen, ami meg is látszott az első 10 percen. Az idén már kétszer fölényesen legyőzött Gödöllő volt az ellenfél. De szerencsére a kezdeti nehézségeket kijavítva a félidőre egalizáltuk az eredményt, a második félidőben meg lassanként magunk javára fordítottuk a mérkőzést.

Sikerült a második meccsre átmenteni ezt a lendületet?

Sz.-K. Csaba: Az eddig számunkra ismeretlen TREFF csapatával játszottunk, akik fizikálisan jóval nagyobbak, erősebbek, mint mi. De ennek ellenére is egy nyerhető mérkőzést veszítettünk el ellenük, hiszen rengeteget hibáztunk. Sorra alakítottuk ki helyzeteteket, de sikerült azokat kihagynunk. A védekezésünket, kapusteljesítményünket dicséri, hogy a második félidőben 17. percig csupán 2 gólt kaptunk, de sajnos csak 4-et lőttünk…

Minden külső körülmény, kifogás ellenére ezt a mérkőzést meg kellett volna nyerni, még ilyen szokatlan felállásban is. Remélem, végre megtanuljuk, hogy ennyit nem lehet büntetlenül hibázni. Egyetlen mérkőzés maradt a bajnokságból, remélem, ott teljes csapattal tudunk végre kiállni, és szépen búcsúzunk a szezontól.

Csapat tagjai:

Márton Gergely, Kocsis Botond, Berényi Barnabás, Holba Levente, Királycsik Zalán, Báródi Márton, Nyikonyuk Gergő, Arany Balázs, Szepesi Gergő, Zanati Ádám, Boross Dániel, Hevér Levente

Eredmények:

Főnix ISE-CYEB-Budakalász FKC

16:21 (9:9)

Góllövők: Kocsis B. 11, Zanati Á. 4, Márton G, Báródi M. 2-2, Arany B., Szepesi G. 1-1

CYEB-Budakalász FKC-TREFF 07 SE

15:17 (9:11)

Góllövők: Zanati Á. 5, Kocsis B. 4, Báródi M, Szepesi G. 2-2, Márton G., Boross D. 1-1