U14 Veszprémbe látogatott.

Hétvégén Veszprémbe látogatott az U14-es csapatunk Perényi Zoltán vezetőedzővel, ahol újabb két mérkőzés várt rájuk.

Az első Győri FKKA ellen volt.

“Sajnos nem úgy alakult a mérkőzés ahogy elterveztük. Szerettünk volna egy szoros 40 percet játszani, de az eltervezettekből semmit sem valósítottunk meg. Nagyon könnyen megadtunk magunkat, ami rettentően bosszantó volt számomra! Nagyon sok lerohanás gólt kaptunk, szinte csak egy csapat volt a pályán! Játékunkba nem sok pozitívum volt – nyilatkozta Perényi.

A Tatai AC ellen szerettünk volna gyorsan javítani. Rosszul kezdtük a az első 10 percet, nagy hátrányba kerültünk. A második 10 percben próbáltunk minél közelebb kerülni az ellenfélhez, ez a sorunk sokkal hatékonyabban működött elől és hátul is. Így két gólos hátránnyal fordultunk. Sikerült nagy munka árán visszahoznunk a mérkőzést, sőt 9 perccel a vége előtt még a vezetést is átvettük 21:20-ra. Innentől azonban egy 6 perces 5:0 sorozatot produkált az ellenfél amivel megszerezte a 2 pontot. Itt fontos helyzeteket hagytunk ki, ami ilyen szoros meccseken nem fér bele.

Sajnos nem játszottunk jól, de a 2. mérkőzésen legalább küzdésben azt nyújtottuk ami a minimum!”