Újabb U12-es győzelmek

Az első mérkőzésen egy közepesebb játék is elengedő volt a fölényes győzelemhez, de mint támadásban, mint védekezésben nem úgy működött a gépezet, ahogy szerettük volna.

Főnix-CYEB-Budakalász

7:20 (4:9)

Csapat tagjai (gólok): Mellák Bence (5), Báródi Márton (1), Arany Balázs (1), Kocsis Botond (4), Szepesi Gergő (1), Berényi Barnabás, Hevér Levente (3), Kovács Dani (1), Dombai Levente, Királycsik Zalán, Márton Gergely (1), Nyikonyuk Gergő, Balassa Csongor, Zanati Ádám (3)

Tudtuk, ez kevés lesz a csoportrangadón, ahol a közvetlen rivális Vác ellen játszottunk (ők mögöttünk 2.-ok a tabellán).  Bár megbeszéltük, hogy az első félidőben tudjuk megnyerni a mérkőzést, ennek ellenére nagyon gyengén kezdtünk (0:4). Szerencsére kicsit összekaptuk magunkat, így a szünetre 2 gólra sikerült felzárkóznunk. A második félidőben a támadó játékunk továbbra se működött, de a védekezésünk összeállt, így végül szoros csatában sikerült 1 gólos győzelmet aratnunk.

A csoportból minden ellenfelünket sikerült felülmúlnunk az első fordulóban, így nagy esélyünk van a továbbjutásra, a vitt pontok miatt lesz fontos a „visszavágók” sikeres megvívása (főleg a Vác ellen).

CYEB-Budakalász-Váci KSE

16:15 (7:9)

Csapat tagjai (gólok): Mellák Bence (7), Báródi Márton (2), Arany Balázs, Kocsis Botond (3), Szepesi Gergő (3), Berényi Barnabás, Hevér Levente, Kovács Dani, Dombai Levente, Királycsik Zalán, Márton Gergely, Nyikonyuk Gergő, Balassa Csongor, Zanati Ádám (1)