Utánpótlás egyesületünk a Farkasvár DSE U10-e csapa is elkezdte a bajnokságát, mégozzá 2 győzelemmel.

Gödöllőn kezdete meg szereplését az U10-es csapatunk, rögtön két nehéz ellenféllel.

Szádeczky-Kardoss Csaba a Farkasvár DSE U10-es csapatának az edzője értékelte a fiúk idei első mérkőzését: Az örök rivális Pilisvörösvár csapata ellen az első félidőben nehezen találtuk a ritmust, az eddigi erőségünknek mondható emberfogás most nem úgy működött, mint eddig, így a szünetben kétgólos hátránnyal fordultunk. A második játékrészben a támadásunk picit akadozott, de ezt remek védekezéssel sikerült kompenzálni, így megfordítottuk a mérkőzést. A végén a szerencse is mellénk szegődött, hiszen ellenfelünk időntúli hétméterest hibázott, így egy góllal nyertünk.
A második mérkőzést a szintén erős Budaörs ellen vívtuk, szerencsére korábban ébredtünk, mint az első meccsen ennek köszönhetően már a félidőre megnyugtató 3 gólos előnybe kerültünk, amit a mérkőzés végéig meg is tartottunk. Nagyon sok „ziccer passzt” rontottunk, de így is sikerült magabiztos győzelmet aratnunk.
Örülők, hogy két nehéz ellenféllel mérkőztünk, és hogy sikerült győznünk. Remélhetőleg a hibáink számát tudjuk majd csökkenteni, és akkor idén is egy szép szezon elé nézünk. A két meccs alapján szeretném kiemelni Czotter Bendit, aki mind támadásban, mind védekezésben nagyon sokat fejlődött, illetve Bogdán Igort, aki főleg a második mérkőzésen segítette győzelemhez a csapatot a fontos védéseivel.

Csapat tagjai: Bogdán Igor, Czotter Benedek, Dudás Boldizsár, Fejérdy Samu, Hajdu Balázs, Királycsik Kornél, Kiss Máté, Merész Gellért, Vrhovina Benjámin,

Eredmények:

Farkasvár DSE-Pilisvörösvár
15:14 (8:10)

Góllövők: Hajdu Balázs, Kiss Máté, Czotter Benedek 4-4, Fejérdy Samu 2, Királycsik Kornél 1

Budaörs KS KFT-Farkasvár DSE
12:16 (7:10)

Góllövők: Fejérdy Samu 6, Hajdu Balázs, Czotter Benedek 4-4, Kiss Máté, Királycsik Kornél 1-1