UTÁNPÓTLÁS HÍREK! /Ifjúsági, Serdülő/

Ifjúsági csapatunk március 11-én Csurgón járt, ahol két gólos vereséget szenvedett. A mérkőzés túlnyomó részében vezetett a hazai csapat, kétszer ugyan (19-19; 28-28) sikerült kiegyenlítenünk, de utána mindig Csurgó csapata tudott ellépni tőlünk.
Csurgói KK – Budakalász KZRT
30-28 (16-13)
Gólszerzők: Zanati Á. 6, Fidel D. 5, Bognár M. 4, Tájok T. 3, Szabolcsi B.3, Berényi B. 2, Edényi K. 2, Vrhovina D. 1, Osoha Gy. 1, Házi B. 1
A múlt héten a fiúk hazai pályán fogadták a Várpalotaiakat, akik ellen lehengerlő győzelmet arattak. A mérkőzés 19. percétől sikerült nagyobb előnyre szert tenni, ami csak nőtt a mérkőzés lefújásáig.
Budakalász KZRT – Várpalotai Bányász
37-25 (15-11)
Gólszerzők: Zanati Á. 12, Almássy M. 5, Süle L. 3, Tájok T. 3, Szabolcsi B. 3, Edényi K. 3,Berényi B. 2, Szakács P. 2, Házi B. 1, Fidel D. 1,Vrhivina D. 1, Mezei J. 1
Serdülő csapatunk nehézségekkel küzd továbbra is a sérültek miatt, így nagyon nehéz dolguk van az I. osztályban. Csurgón nagyon szépen tartották magukat a fiúk és a 38.percben: 17-17-re, majd az 53. percben: 22-22-re sikerült egyenlíteniük, de a vezetést egyszer sem sikerült átvenniük, így vereséget szenvedtek.
29-23 (15-10)
Gólszerzők: Szakács P. 8, Tájok T. 4, Percze P. 4, Papp V. 3, Hajdu B. 2, Merész B. 1, Imre L. 1,
Március 24-én, csütörtökön hazai pályán fogadták az Éles KISE csapatát, akik az előkelő 4. helyet foglalják el a tabellán. A két csapat az első félidőben fej-fej mellett haladt, de a második félidőben a budakalásziak rengeteget hibáztak és emiatt nagyarányú vereséget szenvedtek!